| Merknaam: | Mingzhou |
| Modelnummer: | Q12 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | USD10000~30000 |
| Verpakkingsdetails: | Houten kist, pallet, karton, plastic papier |
| Betalingsvoorwaarden: | Door t/t |
Deze 1500W lasermachine voor het snijden van metalen buizen is uitgerust met een semi-automatisch voedingssysteem.metalen vierkante en rechthoekige buisDe machine is ontworpen met een betrouwbare CDA-bescherming om lasercondensatie te voorkomen en werkt zelfs in hoge temperaturen en vochtige omgevingen.staalverwerkende industrie en pijpenindustrie.
| Garantie | 12 maanden |
| Beamkwaliteit | 1.1m2 |
| Versnelling | 2.0G |
| Tolerantie | ±0,02 mm |
| Toepassing | Snijden van metalen buizen |
| Omgevingstemperatuur | 5-35 °C |
| Lasergenerator | BWT of RECI of MAX of RAYCUS |
| Snijnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Effectieve snijlengte | < 6000 mm |
| Stroomvoorziening | 380V, 50Hz, 3-fase |