| Merknaam: | Mingzhou |
| Modelnummer: | L120 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | USD10000~30000 |
| Verpakkingsdetails: | Houten kist, pallet, karton, plastic papier |
| Betalingsvoorwaarden: | Door t/t |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Straalkwaliteit | 1,1m² |
| Versnelling | 2,0G |
| Tolerantie | ±0,02 mm |
| Sollicitatie | Metalen pijp snijden |
| Omgevingstemperatuur | 5-35°C |
| Lasergenerator | BWT Of RECI Of MAX Of RAYCUS |
| Snijnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Effectieve snijlengte | <6000 mm |
| Voeding | 380V, 50Hz, 3-fase |