| Merknaam: | Mingzhou |
| Modelnummer: | X-12Y |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | USD10000~30000 |
| Verpakkingsdetails: | Houten kist, pallet, karton, plastic papier |
| Betalingsvoorwaarden: | Door t/t |
Dit.Metalen buislasersnijmachineis professioneel op maat gemaakt voor de productie van minimalistische beveiligingsramen en diefstalgrillen.
Het grootste hoogtepunt isgeen behoefte aan professioneel tekenontwerpHet wordt geleverd met ingebouwde standaard malen en parameter sjablonen voor minimalistische beveiligingsvensters.De Commissie heeft in haar advies van 15 juni 2002 over het voorstel voor een richtlijn van de Raad tot vaststelling van de voorwaarden voor de toegang van nieuwe werknemers tot de arbeidsmarkt vastgesteld..
In vergelijking met de traditionele verwerkingsapparatuur is deze laserbuis snijmachineverhoogt de productie-efficiëntie met meer dan 30%, waardoor veel tijd wordt bespaard aan tekenen, programmeren en herhaaldelijk debuggeren.
Het ondersteunt het snijden en steken van vierkante, ronde en rechthoekige buizen, met een hoge snijnauwkeurigheid, een gladde snij en geen borsten.Het is de ideale verwerkingsapparatuur voor minimalistische beveiligingsvensterfabrieken.Metalen deuren en ramen.
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Beamkwaliteit | 1.1m2 |
| Versnelling | 2.0G |
| Tolerantie | ±0,02 mm |
| Toepassing | Snijden van metalen buizen |
| Omgevingstemperatuur | 5-35 °C |
| Lasergenerator | BWT of RECI of MAX of RAYCUS |
| Snijnauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Effectieve snijlengte | < 6000 mm |
| Stroomvoorziening | 380V, 50Hz, 3-fase |